Poznajmy się

Tworzę narracyjne opowieści, pełne klimatycznego światła oraz szczerych emocji…

Lubię zatrzymywać w kadrach wspomnienia i dawać przez to radość. Czytając akapity o mnie, chcę byście poznali mnie bliżej jako człowieka i artystę. Pokonując barierę ludzi obcych wierzę, że nasza współpraca ukarze więź i emocje, które są między Wami.  Jak każdy czasem potrzebuje przestrzeni, by złapać dystans do tego co mnie otacza. Lubię wtedy słuchać muzyki, nie ograniczając się do jednego gatunku. Kocham i doceniam moje życie. Prywatnie jestem mężem Magdy i tatą Mikołaja. W 2019 roku ukończyłem szkołę artystyczną i jestem dyplomowanym fotografem. Wierzę, że nic nie dzieje się bez przyczyny. W swoich reportażach opowiadam historię, których kadry są moim wyobrażeniem o Was. 

Gdy poznacie mnie bliżej może okazać się, że mamy wspólne tematy, będziemy śmiać się na głos, popijając wspólnie kawę. Moje fotografie charakteryzuje naturalność. Pracując na uboczu z reporterskiej perspektywy dokumentuje  jak wygląda Wasz najważniejszy dzień moimi oczami. W historiach które tworzę nie doszukacie się w nich tradycyjnego podejścia. Szukam prawdziwych łez wzruszenia, niewymuszonych gestów. Dbam o detale. Nie zajmuję się reżyserowaniem. Dużą uwagę przywiązuję do nieuchwytnych momentów i interakcji między Wami i Waszymi najbliższymi. Jestem z Wami dla Was. Wszystko po to, byście ze wzruszeniem przywoływali moment ślubu przez lata Waszej miłości.

F.A.Q

Najczęstsze pytania (i najczęstsze odpowiedzi)

 

 

 

1. Jak pracujesz jaki jest styl Twojej fotografii?

Staram się być niewidoczny, nie zakłócać Waszego naturalnego rytmu i emocji, które towarzyszą Wam w tym wyjątkowym dniu. Taki jest cel reportażu ślubnego, aby nie ustawiać i nie wymuszać kadrów.

 


 

2. Skąd jesteś, jak wygląda sprawa z dojazdem, gdzie dojeżdżasz i jaki jest koszt dojazdu?

Jestem z Legnicy. Do każdego zlecenia dojazd w obrębie 100 km jest w cenie. Pracuję gdziekolwiek sobie tego zapragnieciecie. Stawka za dojazd jest określona w umowie.

 


 

3. Jak wygląda sprawa publikacji zdjęć na stronie i portalach społecznościowych?

W umowie mam zapis o możliwości publikacji Waszego wizerunku w celach marketingowych, ze specjalną zniżką za taką możliwość. Kiedy to Wy chcecie pochwalić się fotografiami proszę zawsze o podpisanie mnie jako autora. Tak kształtuje się moja pozycja na rynku.

 


 

4. Zdjęcia grupowe – czy reportaż takie przewiduje?

Rodzice oraz krewni byli by zawiedzeni, gdyby oferta ich nie przewidywała. Na pewno znajdziemy na nie czas.

 


 

5. Po jakim czasie otrzymamy zdjęcia i w jakiej rozdzielczości?

Czas przewidziany na wykonanie zlecenia to od 30 dni do maksymalnie 120 dni roboczych.  Zdjęcia otrzymacie w oryginalnym rozmiarze, przewidzianym dla aparatu pełnoklatkowego, w formacie .jpg. Wszystkie zdjęcia zostaną poddane autorskiej obróbce graficznej.

 


 

6. Czy przekazujesz zdjęcia surowe z aparatu w formacie RAW?

Nigdy nie odważył bym się sygnować swoim nazwiskiem niedokończonego efektu mojej pracy. Dodatkowo zdjęcia w tym formacie nie są obsługiwane przez większość domowych komputerów – są dla Was zbędne.

 


 

7. Czy możemy wybrać zdjęcia z puli wszystkich zdjęć.

Selekcję zdjęć przeprowadzam osobiście. Wybieram te zdjęcia, które są poprawnie zrobione, zgodnie ze sztuką pod każdym względem, Wy też na pewno na nich wszystkich będziecie wyglądać zjawiskowo.

 


 

8. Czy po podpisaniu umowy można zmienić datę ślubu?

Mam nadzieję, że umowę ze mną podpiszecie, gdy już data i miejsce ślubu będą ustalone. Jeżeli zmieniona data ślubu nie będzie zarezerwowana przez inną parę, to jest to możliwe

Stworzymy razem piękną historię?