Michał Jarema Photography - Emotional StorytellingMichał Jarema Photography - Emotional Storytelling

Moje prace charakteryzuje naturalność oraz reporterska smykałka do utrwalania Waszych prawdziwych emocji. Zależy mi aby opowiedzieć, jak wygląda Wasz najważniejszy dzień moimi oczami. Uwielbiam naturalne ujęcia. Szukam prawdziwych łez wzruszenia, niewymuszonych gestów. Nie zajmuję się reżyserowaniem, nie ustawiam, staram się być jak najmniej zauważalny. Dużą uwagę przywiązuję do nieuchwytnych momentów i interakcji między Wami i Waszymi najbliższymi. Jestem z Wami dla Was. Wszystko po to, byście ze wzruszeniem przywoływali moment ślubu przez lata Waszej miłości.

 

POZNAJCIE MNIE BLIŻEJ!

 

 

Fascynuje mnie sztuka – dlatego idąc pod prąd postanowiłem ukończyć szkołę artystyczną i tak od 2019 roku jestem dyplomowanym fotografem. Lubię tworzyć, zatrzymywać w kadrach wspomnienia i dawać przez to radość. Dbam o relacje. Czytając akapity o mnie, chcę byście poznali mnie bliżej jako człowieka i artystę. Pokonując barierę ludzi obcych wierzę, że nasza współpraca ukarze więź i emocje, które są między Wami.

logo1

 

 

Wydaje mi się że jestem introwertykiem ze starą duszą. Jak każdy czasem potrzebuje przestrzeni, by złapać dystans do tego co mnie otacza. Lubię wtedy słuchać muzyki, nie ograniczając się do jednego gatunku. Doceniam dobrą jakość dźwięku – można powiedzieć, że jestem audiofilem. Kocham i doceniam moje życie. Prywatnie jestem mężem Magdy i tatą maleńkiego Mikołaja. Gdy poznacie mnie bliżej może okazać się, że mamy wspólne tematy, będziemy śmiać się na głos, popijając wspólnie kawę.

POZWÓLCIE MI OPOWIEDZIEĆ WASZĄ HISTORIE…