Michał Jarema Fotografia - Legnica | DolnośląskieMichał Jarema Fotografia - Legnica | Dolnośląskie

Właśnie obudziła się wiosna, miło jest patrzeć jak dni się wydłużają, a drzewa znów otulone są barwnymi pąkami. Umówiłem się na sesje z Dominiką i Wiktorem w jedno ze słonecznych niedzielnych dni. Pokazali mi Wrocław od industrialnej strony. Zaprosili mnie do siebie i przy rozmowie odkryliśmy, że nadajemy na tych samych falach. Interesują nas podobne rzeczy nasze mieszkania są urządzone równie minimalistycznie. Zachwyciłem się ich moodboarem nad biurkiem. Opowiedzieli mi o swoich przygotowaniach do ślubu, który zbliża się wielkimi krokami.

Tak od słowa do słowa powstała ta wspaniała historia.  Zachwycają mnie emocje płynące z tych fotografii. Cieszę się, że udało mi się uchwycić cząstkę ich w kadrach.

Mam nadzieje, że i do Was trafi ten pozytywny pełny miłości przekaz. Kochani, pamiętajcie, że zarówno dla mnie jak i dla Was sesja narzeczeńska może wnieść wiele dobrego do naszej współpracy. Podczas sesji narzeczeńskiej panuje niewymuszony luz, coś czego brakuje w dniu ślubu- tutaj nie martwisz się o nic. Możesz zagrać ukochanej na gitarze, możemy wyjść na romantyczny spacer, a ja będę podążał za Wami zupełnie niezauważony. Możecie też sprawdzić, jak czujecie się przed obiektywem. Istnienie wiele pomysłów na to jak do przygotowań ślubnych będziecie mogli wykorzystać zdjęcia. Spersonalizowane zaproszenia? Pamiątka i podziękowanie dla rodziców? Idąc śladem zachodnich par możecie być totalnie eko i stworzyć własną stronę www. i tam na bieżąco informować gości o całym przedsięwzięciu.

Nie mogę doczekać się naszej kolejnej sesji podczas ślubu! Tymczasem zapraszam Was do obejrzenia historii.

 

Share this story
Back to portfolio